HUDEX

HUDEX Magyar Derivatív Energiatőzsde

Karrier

Állásajánlatok

  • JUNIOR RENDSZERSZERVEZŐ

    Feladatok:

    • Fejlesztési igények felmérése, tervezése, elemzése, megvalósításának támogatása
    • Funkcionális követelmények, specifikációk, folyamatleírások, rendszertervek készítésében való részvétel
    • Tesztelések előkészítésében, tesztdokumentációk készítésében és tesztelésében való részvétel
    • Kapcsolattartás és kooperáció üzleti területekkel, beszállítókkal, valamint a fejlesztőcsapatokkal
    • Döntéselőkészítő anyagok, fejlesztési javaslatok készítésében való részvétel
    • Projektek és auditok támogatása
    • Adminisztratív feladatok végzése

    Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • egalább 1 év releváns munkatapasztalat
    • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Alapszintű SQL ismeretek

    Készségek:

    • Kiváló elemzői készség
    • Proaktivitás, nyitottság a feladatok megoldására
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Jó problémamegoldó és együttműködő képesség
    • Pontos munkavégzés Komplex gondolkodásmód
    • Innovatív, kreatív hozzáállás

    Amit kínálunk:

    • Változatos és felelősségteljes munkakör
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Dinamikusan fejlődő fiatal szervezet
    • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
    • Belvárosi, modern munkakörnyezet

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XIII. kerület

    Egyéb:

    Teljes munkaidős foglalkoztatás

    Kezdés:

    Azonnal

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy magyar- és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, a bérigény megjelölésével a karrier@hudex.hu címre küldje.

Nyitott pozíciók a cégcsoport vállalatainál:

CEEGEX Zrt. nyitott pozíciók

HUPX Zrt. nyitott pozíciók

Érdekel a tőzsdecápák élete? Jelentkezz a HUDEX-hez, és dolgozz velük!

A HUDEX-nél megismerheted az energiakereskedés különleges világát egy olyan tőzsde működésén keresztül, ahol a villamosenergia és földgáz pénzügyi kereskedése zajlik.

Mit kapsz, ha a HUDEX-et választod?

1. Vonzó anyagi feltételeket

A versenyképes alapbéren túl számíthatsz teljesítménybónuszra, kimagasló cafeteria juttatásra.

2. Stabil vállalati hátteret

A HUDEX egy 10 éves múltra visszatekintő energiatőzsde csoport tagja jelentős fejlődési potenciállal.

3. Szakmai kihívásokat

Érdekes és változatos projektekben vehetsz részt, és együtt dolgozhatsz a hazai és nemzetközi energiakereskedelem legmeghatározóbb szereplőivel.

4. Fejlődési lehetőséget

Egyéni fejlődési céljaidnak megfelelően különböző képzési programokban, és konferenciákon vehetsz részt.

5. Nemzetközi karriert

A HUDEX piacain kereskedő cégek 13 országban vannak jelen, így garantált a sokszínűség és változatosság, és még hasznos kapcsolatokra is szert tehetsz.

6. Elismerést

A HUDEX-nél nyitottak vagyunk az új ötletekre, itt biztosan lesz lehetőséged megmutatni a tudásodat, és aktívan részt venni a projektjeink alakításában. Végül pedig az elismerés, és a jutalmazás sem marad el.

7. Nagyszerű csapatot

Lendületes, fiatalos, innovatív csapatban dolgozhatsz, ahol mindig találsz támogatót, ha a munkádban nehézségbe ütközöl.

Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat a HUDEX Energiatőzsde Zrt. a https://hudex.hu „Adatvédelem” oldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezelje.